אודות - GOAL ZERO

מותג האנרגיה הסולארית הצומח בעולם

GOAL  ZERO זה לא רק עסק –  זאת חברה שהוקמה על ידי אנשים שחיים את החיים שלהם  ללא פשרות, עם תשוקות להרפתקה, כבוד לכדור הארץ ולב ההומניטרי חסר גבולות –  וגאים לספק את מוצרי השמש הניידים החדשניים ביותר הקיימים בשוק. 

ד.א ניוטק הינה המפיצה הבלעדית בישראל של מותגי GOAL ZERO, POWERLINE ו-ECOFLOW .

היחודיות שלנו הינו היכולת לספק את המגוון הרחב ביותר של פתרונות חשמל, התקנות, יעוץ מקצועי, שרות ואחריות עד בית הלקוח למגזר הפרטי, העסקי ומוסדי עם מוצרים ממיטב היצרנים בעולם.

ד.א ניוטק שמה לעצמה למטרה, לקדם את תרבות צריכת החשמל הסולארי הנייד בישראל ולאפשר לכל אחד ליהנות מחשמל זמין בכל מקום ללא תלות ברשת חשמל ובמחירים שפויים. הבחירה במוצרי GOAL ZERO מאפשרת לכל אחד מאיתנו את החופש לבחור היכן להיות, מתי וכמה זמן - בין אם בעבודה או בחופשה ללא תלות באנרגיה, להישאר מחובר למי שחשוב באמת, להעצים את חווית הדרך בשטח ולאפשר ניידות לבעלי מוגבלויות. אז בין אם אתם נמצאים בעבודה, טיול או חופשת קמפינג ארוכה - קחו אתכם GOAL ZERO לדרך ותבינו מה זה חופש באמת.
אלברט
מנכ"ל GOAL ZERO ישראל

התחלנו >>

בדרך פשוטה כדי לנסות לעזור לאוכלוסיות שאין להן וללמד אותם כיצד לבנות עסקים – רצינו להעצים אותם וללמד אותם לבנות חיים טובים יותר."

שאפנו >>

לאפשר לכל אחד עתיד בהיר, בטוח, בר קיימא ולחבר בין אנשים על ידי הספקת פתרונות כוח חכמים, ניידים המיועדים לכולם, בכל מקום.

 

פתאום הבנו >>

גילינו שעל ידי יצירת כלי אנרגיה בסיסיים במקומות ללא תשתיות, אנו מאפשרים לאוכלוסיות הנמצאות שם  הזדמנויות הכנסה בתוך הקהילה שלהם ומחוצה לה 

והנה פיצחנו >>

הפעילות שלנו נועדה  להעצים את האוכלוסיות שאין להן, ועדיין הם רלוונטיים ביותר גם לבעלי אמצעים. חשבו על זה – כולם נתרמים

GOAL ZERO - אבני דרך מהקמת העמותה ועד היום